CRMGoo Ve Modülleriyle Tanışın

Ana Sayfamızda kullanıcıların yetkisine göre özelleştirilmiş alanlara ulaşabilir, özelleştirilmiş grafik alanları ile sayısal verileri daha kolay takip edebilirsiniz.

Planlama Modülü

  • Görevler; her kullanıcının istediği kullanıcıya görev ataması yapabildiği, görev ile ilgili notları tutabildiği, atama yapısı ve teslim tarihleri ile tüm görevlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.
  • Toplantılar; bir toplantı oluşturup, istediğiniz kullanıcıları ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kullanıcıların takvimine toplantılar otomatik atanacağı için, tüm toplantı karmaşasının önüne geçebilirsiniz.
  • Takvim; kullanıcıya özel takvim yapısı ile, her kullanıcı kendi sürecini yönetebilir.
  • Çağrı Kayıtları; Şirketinize gelen aramalar için, çağrı kaydı oluşturabilir, aranan kişiyi seçerek ilgili kişinin takvimine çağrı kaydı kaydı bırakabilir, gelen hiç bir aramayı kaçırmadan işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Satın Alma Modülü

  • Satın Alma sürecinizi yönetirken, tekli ve toplu tedarikçi teklifleri oluşturabilirsiniz. Aldığınız teklifleri karşılaştırabilir, satın alma siparişine otomatik olarak dönüştürebilirsiniz.
  • Ürün havuzu sayesinde, ürünlerinizin daha önce yapılmış tüm satın alma teklifi ve siparişlerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Tedarikçi gruplama ile işlemlerinizi kolaylaştırıp, gruplama yapısı ile teklif süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.
  • Tedrikçilerden teklif toplamak için mail yöntemi veya crmgoo portal sistemine tedarikçilerini kayıt ederek hızlandırabilirsiniz.

Üretim Modülü

Üretim Modülü ile siparişe bağlı veya bağımsız şekilde üretim sürecinizi yönetebilirsiniz.
Üretim emri ürünlerini tekli ve çoklu şekilde yönetebilir, süreç başlangıcından bitişine kadar takip edebilirsiniz.Ayrıca Satış Siparişi sonrasında üretim emri oluşturup, satış siparişi içinde üretimi tetikleyerek sürece dahil edebilirsiniz.

Destek Modülü

Destek modülü ile destek sürecini mail veya CRMGoo Portal ile yönetebilirsiniz.
Ticket yapısı ile destek mailinize gelen mailler, ilgili müşteri ve ilgili kişilerle ilişkilendirilerek otomatik olarak oluşur. Müşterilerinizi CRMGoo Portal’a kaydedip, süreci hızlandırabilirsiniz.
CRMGOO Portal web üzerinden çalışır. Ayrıca CRMGOO Portal Android ve IOS uygulamaları ile müşterilerinizin kullanımını kolaylaştırıp, kendi sürecinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.
Ayrıca; Hızlı Mesaj Sistemi, Destek Sebepleri Sistemi, Özel ve Açık Not Sistemi, Destek Sözleşmeleri, SSS modülleri ile birlikte tam kapsam bir destek modülü ile işinize hız katabilirsiniz.

Satış Modülü

5 ana başlıkta; Fırsatlar, Faaliyetler, Teklifler, Siparişler, Sözleşmeler yapıları ile uçtan uca satış sürecinizi yönetebilirsiniz.

Teklif Ekranında;
Teklif ürünlerinin, Son satış bilgileri, Son satın alma bilgilerine tek tıklama ile ulaşabilirsiniz.
Teklif ekranında, seçilmiş müşteri için ürün önerisi yapısı ile potansiyel siparişlerinizi artırabilirsiniz.Detay ekranında istediğiniz ürünlerle ilgili Satın Alma süreci başlatabilirsiniz.

Sipariş oluşturduktan sonra, Üretim Emri oluşturarak, üretim ve teslimat planlamalarını kolayca kurgulayabilirsiniz.

Pazarlama Modülü

Route Planlama ile satışçılara rota planlaması yapıp, günlük haftalık aylık rotalar oluşturabilirsiniz.
Hedef Planlama ile satışçılara istenilen para birimi ile hefed tanımlayabilirsiniz.
Müşteri Haritası ile müşterilerinizin haritalar üzerinde konumlarını takip edebilir, detaylarını görebilirsiniz.
Ayrıca, rota ve hedef tanımladığınız satışçılar, CRMGOO Android ve IOS uygulamaları ile rota takibi, müşteri ziyareti, sıcak satış yaptıkça,
Sistem üzerinden, satışçının yaptığı tüm teklif ve siparişleri kontrol edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Modülü

Memnuniyet Araması ile sizin belirleyeceğiniz kriterler ile Hoşgeldin, Kazandırma, Tutundurma aramaları yapabilir, müşterilerden geri bildirim toplayabilirsiniz.
Anket ile soru ve cevaplarını kendinizin belirlediği dinamik anketler oluşturup, anket linkini paylaşarak veri toplama süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
Ayrıca bulut santral hizmeti ile aramalarınızı otomatik hale getirip, santral ile birlikte kullanabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Modülü

İK Modülü ile, İzin Yönetimi, Masraf Yönetimi, Harcırah Yönetimi, Demirbaşlar, Zimmetler, Talep Yönetimi ve Bir Fikrim Var yapılarına erişebilirsiniz.
İzinleri, günlük, saatlik, haftalık şeklinde ayarlayarak takibini sağlayabilirsiniz.
Demirbaşlara kaydettiğiniz herşeye istediğiniz kullanıcıya zimmetleyebilir, başlangıç bitiş kontrollerini yapabilirsiniz.
Ayrıca, Masraf Yönetimini, Route ve Hedef modülleri ile birlikte kullanarak, satışçıların Route sürecinin masraf ve harcırahlarını yönetebilirsiniz.

B2B Modülü

CRMGOO ve CRMGOO Portal yapıları ile B2B süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Portal üzerinden gelen siparişleri B2B ekranlarınız üzerinden görüntüleyip, hızlı aksiyon alabilirsiniz.
B2B Müşterilerinizi CRMGOO Portal’a ekledikten sonra, müşterileriniz hem CRMGOO Portal Web, hem CRMGOO Portal Mobil (Android, IOS) ile kolaylıkla siparişlerini verip takibini sağlayabilir.
Ayrıca müşterilerinize B2B yanısıra Destek modülünü de kullanıp, B2B Satış ve Satış Sonrası süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Diğer programlara göre daha hızlı ve özelleştirilebilir bir CRM kullanmak istiyorsanız crmgoo.com aradığınız yer. Bilgi ve fiyat için ulaşabilirsiniz .

CRMGoo Ve Modülleriyle Tanışın
CRMGoo Ve Modülleriyle Tanışın