CRMGoo Satışçı Satın Alma Talepleri Sayfasını Tanıyalım

Satın Alma modülü  parçası olan Satışçı Satın Alma Talepleri sayfamızda  Satış tarafından gelen satın alma taleplerini görebilir ve işlem yapabilirsiniz. 

Satışçı Satın Alma Taleplerinizi pdf, xls , csv butonlarımız sayesinde istediğiniz şekilde bilgilerinizi dönüştüre biliyorsunuz. 

Aksiyon butonunda Talebin Durumuna göre değişiyor.  

  •  Talebin Durumu Satıcı Satın Alma Teklifi İstiyor ise Düzenle, Ürün ekle, Kullanıcıya ata, Teklifi Onayla, Satışçıya Fiyat Gönder, Link, Klonla seçenekleri bulunmaktadır.  
  • Talebin Durumu Satışçıya Fiyat Gönderildi ise Düzenle, Satın Alma Ürünleri Göster, Kullanıcıya Ata, Teklifi Onayla, Link, Klonla seçenekleri bulunmaktadır.  
  • Talebin Durumu Tedarikçiye Gönderildi ise Satın Alma Ürünleri Göster, Satışçıya Fiyat Gönder, Kullanıcıya Ata, Link, Klonla seçenekleri bulunmaktadır. 
  • Talebin Tedarikçiden Cevap Geldi ise Düzenle, Satın Alma Ürünleri Göster, Kullanıcıya Ata, Teklifi Onayla, Link, Klonla seçenekleri bulunmaktadır. 

Bu işlemleri aynı şekilde istediğiniz ürünün üzerinde sağ tık yaparak da yapabilirsiniz. 

Diğer programlara göre daha hızlı ve özelleştirilebilir bir CRM kullanmak istiyorsanız crmgoo.com aradığınız yer. Bilgi ve fiyat için ulaşabilirsiniz

CRMGoo Satışçı Satın Alma Talepleri Sayfasını Tanıyalım
CRMGoo Satışçı Satın Alma Talepleri Sayfasını Tanıyalım